Cestopisy

FotokOmpas.cz vám nabízí cestopisy ze světa i výlety z domova. Prostřednictvím našich reportáží a článků se můžete pobavit, ale také poučit o různých koutech Země. Všechny online cestopisy jsou doplněné fotografiemi z naší originální produkce.

Vyhledejte si cestopis podle mapy světa

Na přehledné mapě si můžete vybrat kout světa, který vás zajímá a náš cestopis. Zatím jsem neprojezdila celý svět, ale nové cestopisy stále přibývají.

Všechny online cestopisy jsou doplněné mnoha praktickými informacemi, seznamem zajímavostí nebo památek a často i mapou.

Máme velkou sekci věnovanou Azorským ostrovům a postupně tak vzniká nejrozsáhlejší web v češtině o tomto zajímavém souostroví.

Mapa světa s našimi cestopisy

Podle mapy si můžete vybrat cestopis třeba z místa kam se chystáte na dovolenou, nebo se nechat inspirovat, pokud nevíte, kudy kam.

Klikněte pro zvětšení

Mapa světa a cestopisy Fotokompas.cz

Mapa světa a cestopisy Fotokompas.cz

Mapa světa s vyznačenými cestopisy, které byly doposud napsány pro FotokOmpas.cz.

Seznam online cestopisů

Poznámka: Českou republiku najdete v rubrice výlety. Tady hledejte cestopisy ze zahraničí, ať už z blízkého nebo dalekého.

Cestopisy z Afriky

Cestopisy z Asie

Cestopisy Asie

Cestopisy Asie

Foto: U nás najdete také cestopis z Japonska a netradiční reportáž o japonské kuchyni.

Cestopisy z Evropy

Evropa je mezi cestopisy samozřejmě zastoupena nejvíce. Cestování po našem kontinentu není tolik nákladné, proto se nechejte inspirovat našimi články.

Anglie

Belgie

Monako

Cestopis Monako

Cestopis Monako

Foto: Navštívili jsme i Monako když se jela velká cena. Cestopisná reportáž je na našem webu.

Portugalsko

Cestopisy z Azor

Azorské ostrovy, součást Portugalska a málo známý a vzdálený kout stojící mimo hlavní proudy turistického ruchu. FotokOmpas.cz vám přináší mnoho článků a rozsáhlý cestopis z tohoto souostroví. Azorám je věnována celá sekce webu, která se tak stává nejrozsáhlejším informačním zdrojem o tomto místě na českém Internetu.

Cestopis Azory

Cestopis Azory

Foto: Velký cestopis vás zavede na Azorské ostrovy.

Vyhledejte si cestopis tematicky podle tagů

Tagy neboli štítky jsou užitečnou kategorizací cestopisů podle témat. Jednoduše si tak zvolíte například cestopisy z měst nebo cestopisy zabývající se tradiční kuchyní.

Cestopisy

Cestopisy

Tip: Stáhněte si naše tapety na plochu! Taky máte možnost koupit si jakoukoliv fotografii z naší originální produkce, třeba jako dekoraci do bytu! Navštivte sekci prodej fotografií.

Takže hezkou zábavu s našimi cestopisy přeje Lenka a FotokOmpas.cz a sdílejte nás na Facebooku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD