«

»

Srp 19

Video z Azor

Praktické rady ohledně dopravy, ubytování a počasí na ostrovech, najdete v rubrice Azory.

Video z Azorských ostrovů vzniklo ve chvílích mezi chůzí, svačinou a fotografováním. Na videu si prohlédnete nejhezčí destinace třech ostrovů centrální skupiny Azor: Pico, Faial a São Jorge.

Video z Azorských ostrovů

Poznámky k videu

Video bylo natočeno na digitální zrcadlovku Nikon D90. Zpočátku jsem ho chtěla podbarvit hudbou, ale bylo mi líto vynechat zvuky místní přírody, jako je zpěv ptáků, kuňkání žab nebo šumění moře. Proto se nenechejte odradit zvukem vichru na Faialu! Sibuji hezké počasí a na závěr také jedno unikátní folklórní vystoupení obrazem i zvukem, tak si určitě počkejte až na konec.

Čtěte a prohlížejte více ======>

2 comments

  1. Alena

    Hmmm, krásné… a folklor group vyšla hezky, ale teď jak to poslouchám, tak nám tam docela dost foukalo (po tom Fajálu už mi to asi ani moc nepřišlo). I když fakt je, že filmuje se většinou na kopci a na kopcích často fouká. Jé a ty žáby…, ještě by tpo chtělo naše noční racky :D.

    1. LenkaS

      Díky, ten vítr tam dost hlučí, ale kvůli těm žábám, folklóru a tomu ptáčkovi nahoře nad Velas jsem i ten vítr omilostnila. Chtělo by to lepší mikrofon. Máš pravdu, E.T. racků je škoda!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD