O webu

Co říct o mně a o tomhle blogu? Jmenuji se Lenka a vystudovala jsem děsně praktické obory etnologie a afrikanistiky na Karlově univerzitě.

Bylo nebylo, za studentských let jsem cestovala po světě. „Karlova Univerzita, to je nejlepší cestovní kancelář,“ říkával náš profesor na antropologii. Za těch šest dlouhých let jsem viděla kus světa.

Po promoci jsem ještě chvíli pokračovala v cestování soukromě i jako průvodce pro cestovní kancelář a pak nastal konec. Stálé zaměstnání od osmi do pěti. Jedna židle, jeden počítač, 4 či 5 týdnů dovolené za rok, žádná stipendia… Na chvíli… Nyní se věnuji plně výuce focení na volné noze prostřednictvím mého druhého webu www.jaknafoceni.cz, kde mne „najdete“ mnohem častěji, než zde. Setkat se se mnou můžete také při individuálních kurzech focení.

Teď cestuji převážně alespoň prostřednictvím tohoto blogu, podnikám výlety po ČR o víkendech a jednou za čas vyrážím i dále. Články ze zahraničí se pak objevují v rubrice cestopisy.

Ačkoliv jsou články psány s nadsázkou, doufám, že v jejich podtextu bude vyznívat můj obdiv a respekt ke každé kultuře, jejím zvykům, pokrmům a místním lidem.

Proč fotokompas?

Proč www.fotokompas.cz? Články o cestování se nedají psát bez fotografií. Focení je taky mým velkým koníčkem, takže jsem chtěla, aby se to odrazilo i ve jméně webu.

Navštivte taky moje další stránky www.jaknafoceni.cz!

Doufám, že strávíte příjemné chvíle u čtení a u obrázků. I vy se ostatně můžete zapojit prostřednictvím komentářů, či příspěvků!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD