»

Bře 08

Vykročili jsme na cestu

Milí čtenáři a cestovatelé, představuji vám nové stránky Fotokompas.cz. Pod tímto názvem se nachází spojení dvou velkých zálib – focení a cestování, které jdou velmi často ruku v ruce. Jedno podněcuje druhé a osobně si nedokážu představit žádné cestování bez foťáku.

Máte to taky tak? Tak to spolu určitě strávíme hezké chvíle!

Na začátek bych se chtěla společně s vámi zamyslet, co mně osobně a lidem obecně cestování vlastně přináší. Proč máme všichni nutkání trávit dovolenou někde mimo domov? Je to snad cesta nejen z domova, ale také ze všednosti a každodenní rutiny. Je to způsob, jak uniknout a zažít něco nevšedního.

Každý hledá jiný způsob tohoto úniku a považuje jiné zážitky za nevšední. Někdo chce adrenalinové dobrodružství, jiný zase odpočinek. Jedno máme ale všichni společné vždy, jedeme za tím z domova pryč, ven, na venkov, do zahraničí, za exotikou, k moři, do přírody…

Jak to máte vy a proč cestujete? Proč o cestování čtete? Zajímá mně váš názor a vaše oblíbená místa… Podnikáte raději výlety po České republice nebo preferujete exotiku?

5 comments

Skip to comment form

 1. Tučňák

  Hezká stránka, pro zaryté vlastence ideální. Mám rád Česko, ale když jedeme na rodinný výlet, vypadá to skoro tak, že táta chce být ráno na jednom místě, za hodinku obejít dalších sto míst a odpoledne už se doma dívat na fotbal, jen aby mamka neřekla, že nikam nechodíme 😉

  1. LenkaS

   Tak to je super taťka, že vůbec na nějaké výlety chodí! Jen tak dál 🙂

 2. Tučňák

  Taková trochu soukromá otázka – kolik je ti vlastně let?

  1. LenkaS

   To je tajný, Tučňáku 😉 to nemůžu na sebe prásknout!

 3. Tučňák

  Vlastně jo, to by ti profíci moc záviděli 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Featuring Recent Posts WordPress Widget development by YD